Máme výsledky!

Čokoládová tretra 2019

Výsledky z finále čoko tretry Košice 05.06.2019

Výsledky z bratislavského kola čoko tretry 21.05.2019

Do slovenského Finále sa prebojovalo 144 detí ( po 72 postupujúcich z Bratislavy resp. Košíc). Výsledky sa hodnotili podľa najlepších časov dosiahnutých v jednotlivých behoch. Prvých 10 pretekárov v každej kategórii, spolu 60 detí zo Slovenska, sa dostalo do medzinárodného semifinále v Ostrave 19.6.

MEDZINÁRODNÉ SEMIFINÁLE:

Uskutoční sa na krásnom „Městském stadióne“ v Ostrave 19.6., v konkurencii detí z Čiech, Poľska s Slovenska. Súťažiť bude viac ako 300 semifinalistov. 8 najlepších detí, v každej zo 6 disciplín v medzinárodnom Semifinále postupuje do medzinárodného Finále Čokoládovej tretry 20.6., pričom každý postupujúci dostane celkom 1+3 vstupenky na IAAF World Challenge Zlatá tretra Ostrava, pre seba a svoj sprievod.

Ďalšie vstupenky si môže jeho zákonný zástupca rezervovať na sarka.mokra@seznam.cz a zakúpiť pri prezentácii do semifinále v mieste konania podujatia. Každý pretekár, ktorý dobehne do cieľa, získa drobnú odmenu.

Finálové preteky Čokoládovej tretry sú súčasťou hlavného programu IAAF World Challenge Zlatá tretra Ostrava a uskutočnia sa 20. 6. 2019 pred 15,000 divákmi ! Pre finalistov, (ale aj ich rodičov) sa stanú obrovským zážitkom na celý život.

Podrobnosti o organizácii dopravy a ubytovania pre Finále dostali zákonní zástupcovia Finalistov osobne.

 čoko tretra 2019

Čokoládová tretra sú:

  • medzinárodné atletické preteky detí 3 krajín
  • preteky zamerané na deti 1. stupňa ZŠ mimo atletických oddielov 
  • jediné preteky pre šprintérov
  • jediné preteky, ktoré vrcholia na jednom z najväčších podnikov svetovej atletiky IAAF World Challenge Zlatá tretra Ostrava pred 15 000 divákmi!
  • viac informácií nájdete tu

Finále Čokoládovej tretry v Košiciach Utorok 05.Júna 2019, FOTO: Športová fotografia Pavol Uhrin | FOTOSPORT.SK

Bratislavské kolo Čokoládovej tretry na Mladej Garde v Bratislave, Utorok 22.Mája 2019, FOTO: Športová fotografia Pavol Uhrin | FOTOSPORT.SK

Prvé kolo Čokoládovej tretry na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave, Streda 16.Mája 2018, FOTO: Športová fotografia Pavol Uhrin | FOTOSPORT.SK